Jak MH.APPS funguje?

Mobilní aplikace pro firmy

Využijte nejmodernější a nejsnadnější cesty, jak se dostat blíže ke svým zákazníkům. Většina internetového provozu se přesouvá do mobilních zařízení, a proto by měla být i vaše firma mobilní. Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci na nejpoužívanější mobilní platformu Google Android / v případě, že vlastníte developerský účet Apple, možno vytvořit aplikaci i na iOS /. Aplikace vám umožní zasílat zákazníkům notifikace na jejich displej v reálném čase. Vaši zákazníci mohou pohodlně číst aktuální novinky, rezervovat služby nebo objednat vaše produkty. Navíc není nutné být IT expert, veškerou správu děláme za vás!

 

Tvrdou práci děláme za vás

Tvrdou práci děláme za vás

Správu aplikace i obsahu nechte na nás. Co si objednáte, to pro vás uděláme.

Aplikace pro iOS i Android

Aplikace pro iOS i Android

Mobilní aplikace bude pro vaše zákazníky ke stažení zdarma pro iPhone i telefony s Androidem.

QR kód

QR kód pro rychlý přístup

Není třeba dlouhých slov, stačí načíst váš QR kód a aplikace se hned instaluje.

Okamžité notifikace

Okamžité notifikace

Největší výhodou aplikace, je okamžité odesílání krátkých sdělení přímo na hlavní obrazovku telefonu. Zákazníka tak ihned upozorníte na akce, které by rohodně neměl zmeškat.

Fotogalerie

Fotogalerie

Pochlubte se zákazníkům fotkami nových produktů, nebo vaší prací. Interiérové fotky restaurací a podobných podniků jsou velmi přesvědčivý prodejní argument. Fotky často vyjádří více než slova.

Kontakt s mapou

Kontakt s mapou

V aplikaci máte vždy aktuální otvírací dobu i nejdůležitější kontakty. Ve spojení s interkativní mapou, můžete zákazníky navigovat rovnou k vám. Ideální propojení funkcí v telefonu, které vám počítač nenabídne.

objednavky

Rychlé objednávky

Umožněte svým zákazníkům rychle a jednoduše objednat vaše zboží. Čím jednoduší je objednávka pro zákazníka, tím více objednávek budete i mít.

Rezervace

Jednoduché rezervace

Usnadněte zákazníkům objednání Vašich služeb v žádaném termínu. Šetřete svůj čas i peníze zbytečným telefonováním a soustřeďte se na svou práci.

Hodnocení

Hodnocení

O tom jestli zákazníkům poskytujete kvalitní obsah, produkty nebo služby prostřednictvím mobilní aplikaci, se dozvíte přímo od zákazníků. V mobilní aplikaci je integrován hodnotící systém.

Copyright © 2018 MH Apps spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.

Platební brána GoPay